Serwis- Nissan

Nissan to japoński koncern motoryzacyjny produkujący auta cieszące się dużym uznaniem na całym świecie (m.in. modele klasy miejskiej, pojazdy sportowe, crossovery, pojazdy dostawcze). Początki firmy sięgają 1911 roku (na początku samochody Nissana były sprzedawane pod marką Datsun).

Historia Nissana

Firmę, która obecnie stała się jednym z najbardziej znanych koncernów samochodowych na świecie, założył Masujiro Hashimoto w 1911 roku w Tokio. Fabrykę nazwano Kwaishinsha. W 1914 roku z linii produkcyjnej zszedł DAT. Początkowo firma produkowała głównie ciężarówki. Na początku 1930 roku przedsiębiorstwo zaprezentowało prototyp samochodu Datsun. W 1935 roku Datsun wszedł do produkcji seryjnej.
W latach 50. XX wieku zadebiutował model Bluebird z silnikiem 34 KM, kory trafił na rynek USA. W 1962 roku japońskie Datsu rozpoczęto eksportować w Europie.

Do historii marki wszedł Nissan Skyline z 1957 roku z silnikiem o mocy 60 KM. Kolejnym modelem był Nissan Sunny (produkowany od 1966 roku). W 1969 roku zadebiutował Nissan 240Z z mocnym silnikiem o mocy 240 KM, który stał się prawdziwym hitem. W 1982 roku firma wypuściła na rynek model Micra.

Serwis Nissana w Warszawie

Prowadzimy niezależny serwis Nissana w Warszawie. Specjalizujemy się w mechanice pojazdowej wszystkich modeli tego znanego japońskiego producenta.

Diagnozujemy, naprawiamy i wymieniamy podzespoły układu:

• hamulcowego
• kierowniczego
• wydechowego
• chłodzącego

Zajmujemy się także naprawami silników w Nissanach, rozrządów (m.in. wymieniamy paski i łańcuchy rozrządu), sprzęgieł kół dwumasowych oraz innych podzespołów. Dodatkowo zapewniamy usługi z zakresu diagnostyki komputerowej, geometrii kół oraz serwisu i odgrzybiania klimatyzacji.

Kompleksowość naszej oferty serwisowej obejmuje także przeglądy używanych Nissanów przed zakupem.

Nasi technicy zawsze pracują w oparciu o zalecenia serwisowe producenta wykorzystując bogate zaplecze techniczne (sprzęt, oprogramowanie, narzędzia), które udało się nam skompletować dzięki wieloletnim autoryzacjom serwisowym.

Jakie modele Nissana serwisujemy?

Obsługujemy wszystkie modele Nissanów jeżdżących po polskich drogach. W naszym punkcie pomoc mogą uzyskać m.in. właściciele Nissana:

• Micra
• Note
• Pulsar
• Juke
• X-Trail
• Quashqai
• Navara
• I inne

Zapraszamy do niezależnego serwisu Nissana w Warszawie – gwarantujemy profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach.

Przeglądyokresowe sezonowe

Specjalizujemy się w przeglądach okresowych aut marek japońskich. Posiadamy wiedzę, sprzęt i doświadczenie pozwalające na sprawną ocenę stanu zużycia poszczególnych części i układów we wszystkich modelach Toyoty, Lexusa, Hondy oraz Nissana.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Znalazłeś właśnie atrakcyjne ogłoszenie z używanym autem marki Honda, Nissan, Lexus lub Toyota, ale nie wiesz, czy deklaracje sprzedawcy mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Zgłoś się do serwisu marek japońskich (ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością niezależnego serwisu samochodów marek japońskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Oferujemy pełną diagnostykę, ocenę stanu zużycia podzespołów mechanicznych i ich wymianę lub regenerację.

Naprawyzawieszenia

Serwis samochodowy zlokalizowany przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie oferuje przeglądy i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Nasz zespół bazuje na bogatym doświadczeniu oraz sprzęcie diagnostycznym, który jest efektem wieloletnich autoryzacji serwisowych.

Wymianarozrządu

Jedną z ważnych usług mechanicznych naszego serwisu aut japońskich są wymiany elementów rozrządu. Doskonale wiemy, że rozrząd stanowi swoiste serce silnika, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do doboru dobrej jakości części i precyzji wykonania.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie posiadamy przeglądy, diagnostykę i wymianę sprzęgieł i kół dwumasowych w autach japońskich. Działamy w formie niezależnego serwisu Hondy, Nissana, Lexusa i Toyoty w Warszawie.

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy kompleksowe przeglądy, regenerację i naprawę silników w samochodach japońskich. Naszą specjalność stanowią różne modele Nissana, Toyoty, Hondy i Lexusa.

Naprawyukładów kierowniczych

Jedną z popularniejszych usług serwisowych świadczonych przez naszą firmę są przeglądy, diagnostyka i naprawy elementów układów kierowniczych. Prowadzimy niezależny serwis aut marki Honda, Toyota, Lexus oraz Nissan.

Geometria

W niezależnym serwisie samochodów japońskich (Toyota, Lexus, Nissan, Honda) w Warszawie świadczymy nie tylko usługi z zakresu mechaniki pojazdowej i elektroniki samochodowej, ale i zajmujemy się geometrią kół. Pomoc uzyskają u nas właściciele wszystkich modeli marek japońskich.

Naprawyukładów hamulcowych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową układów hamulcowych w samochodach marek japońskich. Serwisujemy każdy model Hondy, Toyoty, Nissana i Lexusa bazując na prawie 20-letniej tradycji w branży mechanicznej, oraz dostępie do fachowej wiedzy.

Naprawyukładów chłodzenia

Oferujemy kompleksową pomoc serwisową przy uszkodzeniach podzespołów układu chłodzenia w samochodach marek japońskich (Honda, Nissan, Toyota, Lexus). Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie aut japońskich w Warszawie wykonujemy przegląd i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy właścicieli różnych modeli Hondy, Lexusa, Nissana i Toyoty, którzy chcą długo cieszyć się wydajną instalacją w swoim aucie.

Diagnostyka i naprawy

Naprawyi wymiany układów wydechowych

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy, diagnostyka usterek i naprawy układów wydechowych w autach marek japońskich. Do punktu przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Toyoty, Nissana, Hondy lub Lexusa.

Wymianaprzegubów półosi

Dokonujemy przeglądów i napraw przegubów półosi we wszystkich modelach Hondy, Lexusa, Nissana oraz Toyoty. Celem niezależnego serwisu samochodów marek japońskich jest sprawna obsługa Klientów i zapewnienie kompleksowej dbałości o auta przyjeżdżającego do naszego punktu (firma mieści się przy ul.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Nasz serwis posiada sprzęt i oprogramowanie do diagnostyki komputerowej układów elektronicznych w samochodach marek japońskich – Hondach, Toyotach, Nissanach orz Lexusach. Zapraszamy kierowców, którzy zauważyli kontrolki na desce rozdzielczej informujące o błędzie.