NaprawyMechaniczne

Specjalnością niezależnego serwisu samochodów marek japońskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Oferujemy pełną diagnostykę, ocenę stanu zużycia podzespołów mechanicznych i ich wymianę lub regenerację.

Regularne przeglądy i naprawy – kompleksowo zadbamy o Twój samochód

Większość producentów zaleca regularne przeglądy okresowe samochodów w warunkach serwisowych (minimum raz w roku). Ocena stopnia wyeksploatowania poszczególnych części mechanicznych oraz ich wymiana na nowe w razie zużycia to jedyna gwarancja sprawności pojazdu niezbędnej do bezpiecznego poruszania się po drogach. Auto będzie zapewniać płynność jazdy, stabilne prowadzenie i bezpieczeństwo. Odwiedzanie serwisu minimum raz w roku oraz w przypadku zauważenia niepokojących objawów, to doskonała inwestycja w utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym.

Każde auto działa w warunkach zewnętrznych, a jego komponenty narażone są na zużycie wskutek pracy oraz niekorzystnych warunków. Często dochodzi do uszkodzeń fizycznych, komponenty muszą wytrzymać tarcie i drgania, co przyspiesza ich zużycie. Na elementach metalowych pojawiają się również ogniska korozji, które mogą spowodować bardzo szybkie uszkodzenia.

Dobry stan podzespołów, a działanie pojazdu

Poszczególne podzespoły tworzą całe układy, a te w połączeniu odpowiadają za sterowność auta, stabilną i bezpieczną jazdę. Drobne uszkodzenia szybko mogą prowadzić do poważniejszych awarii.

Przetarcia gumowych osłon przegubów narażają na uszkodzenie całą półoś, usterki chłodnicy mogą doprowadzić nawet do przegrzania lub zatarcia silnika, a niesprawne tarcze lub klocki hamulcowe mogą stać się przyczyną wypadku na drodze.

Warto więc dbać o bieżące przeglądy techniczne, diagnostykę i usunięcie nieprawidłowości.

Mechanika pojazdowa – zakres oferty?

Dokonujemy diagnostyki, napraw i wymiany elementów układu hamulcowego, kierowniczego, chłodzenia i wydechowego. Naprawiamy również rozrządy, silniki, sprzęgła, przeguby oraz świadczymy szereg innych usług z zakresu mechaniki samochodowej.

Mechanika pojazdowa to nasza specjalność. Zgłoś się do serwisu aut japońskich i skorzystaj z fachowej wiedzy czerpanej z prawie 20-letniej tradycji w branży.

+48 22 666 31 87

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli zadbaj o regularne przeglądy i naprawy samochodu.