Serwis- Toyota

Toyota to japoński koncern samochodowy, który obecnie należy do grupy światowych liderów wśród marek motoryzacyjnych.

Historia Toyoty

Firma opiera się na tradycjach przedsiębiorstwa otworzonego przez Sakichi Toyody’ego, które początkowo działał w sektorze tekstylnym. Stworzył on i opatentował warsztat tkacki z drewna, a następnie zbudował krosna automatyczne. Po śmierci Sakichiego jego syn Kiichiro przejął firmę i postanowił zainwestować w branżę samochodową otwierając w rodzinnym przedsiębiorstwie oddzielny dział (1933). Pierwsze auto marki wyprodukowano w 1935 roku. 2 lata później utworzono firmę Toyota Motor Co. Ltd., która zajęła się wyłącznie projektowaniem i produkcją samochodów.

Większe sukcesy na rynku Toyota odniosła dopiero na przełomie lat 50. i 60. XX wieku. W 1955 roku na rynku pojawia się Toyota Crown z wysokoprężnym silnikiem w wersji R4 lub R6 i napędem na tylną oś. W 1957 roku koncern wprowadza do sprzedaży model Corona w wersji kombi, sedan, coupe oraz pick-up. Następnie japoński producent rozbudowuje swoją sieć przedstawicielstw na Amerykę Północną (USA, Kanada) i Brazylię, a następnie wkracza do Europy (początkowo do Danii).

Do historii marki przeszedł model Corolla, który zadebiutował w 1966 roku. 4 lata później do sprzedaży wprowadzono Toyotę Carinę. W 1997 roku na rynku pojawiła się Toyota Prius (pierwszy model seryjny wyposażony w napęd hybrydowy). Rok 1998 należał to Toyoty Avensis, a 1999 do Toyoty Yaris – zwrotnego auta miejskiego klasy A. W 2005 roku koncern wprowadził na rynku Toyotę Aygo, a w 2007 Toyotę Auris.

Obecnie w ofercie Toyoty dostępne są samochody osobowe różnych klas cieszące się dużym zainteresowaniem na rynku japońskim, europejskim i amerykańskim.

Serwis Toyoty w Warszawie

W serwisie samochodowym przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zapewniamy całościową diagnostykę oraz naprawy mechaniczne samochodów Toyota. Zapraszamy na okresowe przeglądy, które zawsze wykonujemy opierając się o zalecenia serwisowe producenta.

Diagnozujemy usterki układu kierowniczego, hamulcowego, wydechowego i chłodzenia, wymieniamy podzespoły rozrządów, sprzęgieł kół dwumasowych oraz dokonujemy innych napraw z zakresu mechaniki pojazdowej. Naszą specjalnością są także naprawy i wymiany silników (wraz z elementami współpracującymi z jednostką napędową). Dodatkowo zapewniamy usługi z zakresu geometrii kół, serwisu klimatyzacji samochodowej oraz diagnostyki komputerowej różnych modeli marki Toyota.

Duże zainteresowanie Klientów zdobywają także przeglądy używanych samochodów marki Toyota przed zakupem.

Jakie modele Toyoty naprawiamy?

Zapewniamy obsługę serwisową różnych modeli samochodów wyprodukowanych przez koncern Toyota. Zapraszamy m.in. właścicieli Toyoty:

• Aygo
• Avensis
• Auris
• RAV-4
• Corolla
• Verso
• Hilux
• Land Cruiser
• C-HR
• I inne

O japońskich samochodach wiemy bardzo wiele. Zgłoś się do serwisu i skorzystaj z pomocy fachowców w swojej dziedzinie.

Przeglądyokresowe sezonowe

Specjalizujemy się w przeglądach okresowych aut marek japońskich. Posiadamy wiedzę, sprzęt i doświadczenie pozwalające na sprawną ocenę stanu zużycia poszczególnych części i układów we wszystkich modelach Toyoty, Lexusa, Hondy oraz Nissana.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Znalazłeś właśnie atrakcyjne ogłoszenie z używanym autem marki Honda, Nissan, Lexus lub Toyota, ale nie wiesz, czy deklaracje sprzedawcy mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Zgłoś się do serwisu marek japońskich (ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością niezależnego serwisu samochodów marek japońskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Oferujemy pełną diagnostykę, ocenę stanu zużycia podzespołów mechanicznych i ich wymianę lub regenerację.

Naprawyzawieszenia

Serwis samochodowy zlokalizowany przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie oferuje przeglądy i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Nasz zespół bazuje na bogatym doświadczeniu oraz sprzęcie diagnostycznym, który jest efektem wieloletnich autoryzacji serwisowych.

Wymianarozrządu

Jedną z ważnych usług mechanicznych naszego serwisu aut japońskich są wymiany elementów rozrządu. Doskonale wiemy, że rozrząd stanowi swoiste serce silnika, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do doboru dobrej jakości części i precyzji wykonania.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie posiadamy przeglądy, diagnostykę i wymianę sprzęgieł i kół dwumasowych w autach japońskich. Działamy w formie niezależnego serwisu Hondy, Nissana, Lexusa i Toyoty w Warszawie.

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy kompleksowe przeglądy, regenerację i naprawę silników w samochodach japońskich. Naszą specjalność stanowią różne modele Nissana, Toyoty, Hondy i Lexusa.

Naprawyukładów kierowniczych

Jedną z popularniejszych usług serwisowych świadczonych przez naszą firmę są przeglądy, diagnostyka i naprawy elementów układów kierowniczych. Prowadzimy niezależny serwis aut marki Honda, Toyota, Lexus oraz Nissan.

Geometria

W niezależnym serwisie samochodów japońskich (Toyota, Lexus, Nissan, Honda) w Warszawie świadczymy nie tylko usługi z zakresu mechaniki pojazdowej i elektroniki samochodowej, ale i zajmujemy się geometrią kół. Pomoc uzyskają u nas właściciele wszystkich modeli marek japońskich.

Naprawyukładów hamulcowych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową układów hamulcowych w samochodach marek japońskich. Serwisujemy każdy model Hondy, Toyoty, Nissana i Lexusa bazując na prawie 20-letniej tradycji w branży mechanicznej, oraz dostępie do fachowej wiedzy.

Naprawyukładów chłodzenia

Oferujemy kompleksową pomoc serwisową przy uszkodzeniach podzespołów układu chłodzenia w samochodach marek japońskich (Honda, Nissan, Toyota, Lexus). Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie aut japońskich w Warszawie wykonujemy przegląd i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy właścicieli różnych modeli Hondy, Lexusa, Nissana i Toyoty, którzy chcą długo cieszyć się wydajną instalacją w swoim aucie.

Diagnostyka i naprawy

Naprawyi wymiany układów wydechowych

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy, diagnostyka usterek i naprawy układów wydechowych w autach marek japońskich. Do punktu przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Toyoty, Nissana, Hondy lub Lexusa.

Wymianaprzegubów półosi

Dokonujemy przeglądów i napraw przegubów półosi we wszystkich modelach Hondy, Lexusa, Nissana oraz Toyoty. Celem niezależnego serwisu samochodów marek japońskich jest sprawna obsługa Klientów i zapewnienie kompleksowej dbałości o auta przyjeżdżającego do naszego punktu (firma mieści się przy ul.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Nasz serwis posiada sprzęt i oprogramowanie do diagnostyki komputerowej układów elektronicznych w samochodach marek japońskich – Hondach, Toyotach, Nissanach orz Lexusach. Zapraszamy kierowców, którzy zauważyli kontrolki na desce rozdzielczej informujące o błędzie.