Serwis- Lexus

Lexus jest japońską marką aut, której historia sięga 1989 roku. Założycielem marki jest koncern Toyota Motor Corporation, który zainwestował w rynek samochodów luksusowych prowadzający do sprzedaży stylowe i bardzo nowocześnie wyposażone Lexusy (w tym wysokiej klasy limuzyny). Auta tej marki należą do klasy Premium.

Historia Lexusa

Twórcą marki Lexus był Eiji Toyoda – prezes Toyoty Motor Corporation. Celem projektu japońskiego koncernu było zaprojektowanie luksusowego auta klasy Premium skierowanego w stronę najbardziej wymagających klientów prywatnych i biznesowych. Projekt uzyskał kryptonim F1 i przez długi czas był owiany tajemnicą. Toyota, wprowadzając na rynek nową markę, chciała rzucić wyzwanie najbardziej luksusowym autom osobowym świata – BMW z serii 7, Jaguarom XJ oraz Mercedesom klasy S.

Dopracowanie nowej marki w nawet najdrobniejszych szczegółach, podkreśla już sama nazwa Lexus, która powszechnie kojarzona jest z produktem luksusowym. Pierwszy model zadebiutował na rynku w 1989 roku. Był to Lexus LS400. Toyota szybko wprowadziła kolejny model ES250 (nieco mniejszy od pierwowzoru). W 1990 Lexus LS trafił na rynki Europy. Rok później japoński producent pokazał światu Lexusa coupe – SC 300 (auto z nadwoziem sportowym). W 1993 roku do oferty dołączyła luksusowa limuzyna Lexus GS300. Kolejnym projektem firmy stał się luksusowy SUV – Lexus LX oraz Lexus RX (auta pojawiły się na rynku 1998 roku). W 1999 roku firma wyprodukowała Lexusa IS (model z serii kompaktowej). Od 2003 roku firma poszerzyła działalność i rozbudowała linie produkcyjne w Kanadzie. Ciekawostką w historii Lexusa jest model LFA – supersamochód z silnikiem 560 KM (na rynek trafiło tylko 500 egzemplarzy tego ponadprzeciętnego auta).

Serwis Lexusa w Warszawie

Oferujemy kompleksowy serwis Lexusa w Warszawie. Posiadamy prawie 20 lat doświadczenia branżowego, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, narzędziami i programami komputerowymi, co w przypadku luksusowych Lexusów jest niezbędne, aby właściwie zdiagnozować usterki i dokonać naprawy. Nasi technicy ściśle przestrzegają zaleceń serwisowych producenta.

Specjalnością firmy jest mechanika pojazdowa. Zespół doświadczonych techników dokonuje wymiany i naprawy silników, układów kierowniczych, hamulcowych, chłodzenia i wydechowych. Wymieniamy również rozrządy, zawieszenia i inne podzespoły we wszystkich modelach Lexusa.

Dysponujemy sprzętem i oprogramowaniem do diagnostyki komputerowej. Dodatkowo, oferta została uzupełniona o pomiary zbieżności kół, ustawienia geometrii oraz serwis klimatyzacji.

A może planujesz zakup luksusowego Lexusa na rynku wtórnym i obawiasz się, że sprzedawca mógł ukryć poważne wady? Przyjedź do naszego serwisu, a my wykonamy kompleksowy przegląd samochodu używanego przed zakupem. W przypadku aut tej japońskiej marki, niezbędna jest bardzo dokładna ocena stanu poszczególnych części, ponieważ ich wymiana jest bardzo kosztowna.

Serwis samochodów Lexus w Warszawie – precyzyjne i solidne naprawy na światowym poziomie.

Przeglądyokresowe sezonowe

Specjalizujemy się w przeglądach okresowych aut marek japońskich. Posiadamy wiedzę, sprzęt i doświadczenie pozwalające na sprawną ocenę stanu zużycia poszczególnych części i układów we wszystkich modelach Toyoty, Lexusa, Hondy oraz Nissana.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Znalazłeś właśnie atrakcyjne ogłoszenie z używanym autem marki Honda, Nissan, Lexus lub Toyota, ale nie wiesz, czy deklaracje sprzedawcy mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Zgłoś się do serwisu marek japońskich (ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością niezależnego serwisu samochodów marek japońskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Oferujemy pełną diagnostykę, ocenę stanu zużycia podzespołów mechanicznych i ich wymianę lub regenerację.

Naprawyzawieszenia

Serwis samochodowy zlokalizowany przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie oferuje przeglądy i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Nasz zespół bazuje na bogatym doświadczeniu oraz sprzęcie diagnostycznym, który jest efektem wieloletnich autoryzacji serwisowych.

Wymianarozrządu

Jedną z ważnych usług mechanicznych naszego serwisu aut japońskich są wymiany elementów rozrządu. Doskonale wiemy, że rozrząd stanowi swoiste serce silnika, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do doboru dobrej jakości części i precyzji wykonania.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie posiadamy przeglądy, diagnostykę i wymianę sprzęgieł i kół dwumasowych w autach japońskich. Działamy w formie niezależnego serwisu Hondy, Nissana, Lexusa i Toyoty w Warszawie.

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy kompleksowe przeglądy, regenerację i naprawę silników w samochodach japońskich. Naszą specjalność stanowią różne modele Nissana, Toyoty, Hondy i Lexusa.

Naprawyukładów kierowniczych

Jedną z popularniejszych usług serwisowych świadczonych przez naszą firmę są przeglądy, diagnostyka i naprawy elementów układów kierowniczych. Prowadzimy niezależny serwis aut marki Honda, Toyota, Lexus oraz Nissan.

Geometria

W niezależnym serwisie samochodów japońskich (Toyota, Lexus, Nissan, Honda) w Warszawie świadczymy nie tylko usługi z zakresu mechaniki pojazdowej i elektroniki samochodowej, ale i zajmujemy się geometrią kół. Pomoc uzyskają u nas właściciele wszystkich modeli marek japońskich.

Naprawyukładów hamulcowych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową układów hamulcowych w samochodach marek japońskich. Serwisujemy każdy model Hondy, Toyoty, Nissana i Lexusa bazując na prawie 20-letniej tradycji w branży mechanicznej, oraz dostępie do fachowej wiedzy.

Naprawyukładów chłodzenia

Oferujemy kompleksową pomoc serwisową przy uszkodzeniach podzespołów układu chłodzenia w samochodach marek japońskich (Honda, Nissan, Toyota, Lexus). Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie aut japońskich w Warszawie wykonujemy przegląd i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy właścicieli różnych modeli Hondy, Lexusa, Nissana i Toyoty, którzy chcą długo cieszyć się wydajną instalacją w swoim aucie.

Diagnostyka i naprawy

Naprawyi wymiany układów wydechowych

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy, diagnostyka usterek i naprawy układów wydechowych w autach marek japońskich. Do punktu przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Toyoty, Nissana, Hondy lub Lexusa.

Wymianaprzegubów półosi

Dokonujemy przeglądów i napraw przegubów półosi we wszystkich modelach Hondy, Lexusa, Nissana oraz Toyoty. Celem niezależnego serwisu samochodów marek japońskich jest sprawna obsługa Klientów i zapewnienie kompleksowej dbałości o auta przyjeżdżającego do naszego punktu (firma mieści się przy ul.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Nasz serwis posiada sprzęt i oprogramowanie do diagnostyki komputerowej układów elektronicznych w samochodach marek japońskich – Hondach, Toyotach, Nissanach orz Lexusach. Zapraszamy kierowców, którzy zauważyli kontrolki na desce rozdzielczej informujące o błędzie.