Serwis- Honda

Honda to japoński producent samochodów cieszących się dużym zainteresowaniem na polskim rynku. Firma wytwarza również samoloty, skutery, motocykle i silniki (jest liderem w tej branży na świecie).

Historia Hondy

Marka powstała w 1948 roku. Jej założycielem był Soichiro Honda, który swoją działalność w branży motoryzacyjnej rozpoczynał prowadząc warsztat mechaniczny. Następnie rozpoczął produkcję pierścieni tłokowych do niewielkich silników oraz wynalazł i opatentował metalowe szprychy. W 1948 roku przedsiębiorca rozpoczął produkcję motocykli szybko stając się w tej dziedzinie liderem w Japonii, a następnie w USA.

Pierwszy samochód Hondy na rynku zadebiutował w 1963 roku – była to półciężarówka z silnikiem o mocy 36 KM. Następnie marka skonstruowała 2 modele aut sportowych z silnikami motocykli.

Przełomem w historii Hondy było wprowadzenie na rynek modelu Civic – jest to jeden z najbardziej znanych modeli tego japońskiego producenta. Samochód zadebiutował w 1972 roku szybko zdobywając ogromne zainteresowanie. Kolejną legendą stała się Honda Accord z 1976 roku z silnikiem o mocy 72 KM lub 80 KM. To kompaktowe auto typu hatchback przez lata doskonale sprzedawało się w USA.
Kolejną ważną datą był 1987 roku i debiut Hondy Prelude – pierwszego auta na świecie z układem kierowniczym sterującym 4 kołami. 3 lata później koncern wprowadził na rynek sportową Hondę NSX z aluminiowym nadwoziem.
W latach 90. XX wieku japoński koncern zaczął rozbudowywać sieć w Europie. W 2010 roku wprowadzono na rynek Hondę CR-Z (kompaktowa hybryda), a 5 lat później model S660.
Obecnie Honda posiada swoje oddziały w Japonii, Ameryce i Europie, a jej samochody osobowe cieszą się dużym uznaniem.

Serwis Hondy w Warszawie

W serwisie przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie zajmujemy się kompleksowymi przeglądami, diagnostyką i naprawą wszystkich modeli Hondy. Doświadczenie w pracy z autami japońskimi pozwala nam sprawnie wykrywać usterki, oceniać stan zużycia części, demontować podzespoły i wymieniać je na nowe.

Wykonujemy wszystkie naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej, sprawdzamy zbieżność kół i dokonujemy ustawień geometrii oraz prowadzimy serwis klimatyzacji w samochodach firmy Honda.

Rosnące zainteresowanie Klientów zdobywają ponadto przeglądy używanych samochodów marki Honda przed zakupem.

Jakie modele serwisujemy?

Zajmujemy się diagnostyką i naprawą wszystkich modeli tej znanej japońskiej marki. Zapewniamy m.in. obsługę serwisową Hondy:

• Civic
• Jazz
• HR-V
• FR-V
• Accord
• i inne

Kompleksowa diagnostyka i naprawy Hondy w Warszawie – solidne usługi w rozsądnych cenach.

Przeglądyokresowe sezonowe

Specjalizujemy się w przeglądach okresowych aut marek japońskich. Posiadamy wiedzę, sprzęt i doświadczenie pozwalające na sprawną ocenę stanu zużycia poszczególnych części i układów we wszystkich modelach Toyoty, Lexusa, Hondy oraz Nissana.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Znalazłeś właśnie atrakcyjne ogłoszenie z używanym autem marki Honda, Nissan, Lexus lub Toyota, ale nie wiesz, czy deklaracje sprzedawcy mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Zgłoś się do serwisu marek japońskich (ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością niezależnego serwisu samochodów marek japońskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Oferujemy pełną diagnostykę, ocenę stanu zużycia podzespołów mechanicznych i ich wymianę lub regenerację.

Naprawyzawieszenia

Serwis samochodowy zlokalizowany przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie oferuje przeglądy i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Nasz zespół bazuje na bogatym doświadczeniu oraz sprzęcie diagnostycznym, który jest efektem wieloletnich autoryzacji serwisowych.

Wymianarozrządu

Jedną z ważnych usług mechanicznych naszego serwisu aut japońskich są wymiany elementów rozrządu. Doskonale wiemy, że rozrząd stanowi swoiste serce silnika, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do doboru dobrej jakości części i precyzji wykonania.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie posiadamy przeglądy, diagnostykę i wymianę sprzęgieł i kół dwumasowych w autach japońskich. Działamy w formie niezależnego serwisu Hondy, Nissana, Lexusa i Toyoty w Warszawie.

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy kompleksowe przeglądy, regenerację i naprawę silników w samochodach japońskich. Naszą specjalność stanowią różne modele Nissana, Toyoty, Hondy i Lexusa.

Naprawyukładów kierowniczych

Jedną z popularniejszych usług serwisowych świadczonych przez naszą firmę są przeglądy, diagnostyka i naprawy elementów układów kierowniczych. Prowadzimy niezależny serwis aut marki Honda, Toyota, Lexus oraz Nissan.

Geometria

W niezależnym serwisie samochodów japońskich (Toyota, Lexus, Nissan, Honda) w Warszawie świadczymy nie tylko usługi z zakresu mechaniki pojazdowej i elektroniki samochodowej, ale i zajmujemy się geometrią kół. Pomoc uzyskają u nas właściciele wszystkich modeli marek japońskich.

Naprawyukładów hamulcowych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową układów hamulcowych w samochodach marek japońskich. Serwisujemy każdy model Hondy, Toyoty, Nissana i Lexusa bazując na prawie 20-letniej tradycji w branży mechanicznej, oraz dostępie do fachowej wiedzy.

Naprawyukładów chłodzenia

Oferujemy kompleksową pomoc serwisową przy uszkodzeniach podzespołów układu chłodzenia w samochodach marek japońskich (Honda, Nissan, Toyota, Lexus). Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie aut japońskich w Warszawie wykonujemy przegląd i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy właścicieli różnych modeli Hondy, Lexusa, Nissana i Toyoty, którzy chcą długo cieszyć się wydajną instalacją w swoim aucie.

Diagnostyka i naprawy

Naprawyi wymiany układów wydechowych

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy, diagnostyka usterek i naprawy układów wydechowych w autach marek japońskich. Do punktu przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Toyoty, Nissana, Hondy lub Lexusa.

Wymianaprzegubów półosi

Dokonujemy przeglądów i napraw przegubów półosi we wszystkich modelach Hondy, Lexusa, Nissana oraz Toyoty. Celem niezależnego serwisu samochodów marek japońskich jest sprawna obsługa Klientów i zapewnienie kompleksowej dbałości o auta przyjeżdżającego do naszego punktu (firma mieści się przy ul.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Nasz serwis posiada sprzęt i oprogramowanie do diagnostyki komputerowej układów elektronicznych w samochodach marek japońskich – Hondach, Toyotach, Nissanach orz Lexusach. Zapraszamy kierowców, którzy zauważyli kontrolki na desce rozdzielczej informujące o błędzie.