Naprawyi wymiany silników

Oferujemy kompleksowe przeglądy, regenerację i naprawę silników w samochodach japońskich. Naszą specjalność stanowią różne modele Nissana, Toyoty, Hondy i Lexusa. Posiadamy bogate zaplecze techniczne zgromadzone w toku wieloletnich autoryzacji serwisowych, co pozwala nam na bardzo sprawne i w 100% profesjonalne naprawy.

Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli zadbaj o regularne przeglądy silnika

Uszkodzenie silnika w czasie podróży może doprowadzić do nieprzyjemnych sytuacji na drodze. Zaniedbanie wymiany drobnych elementów może stać się przyczyną przegrzania lub zatarcia jednostki. Regeneracja lub wymiana jest kosztownym przedsięwzięciem, dlatego warto pilnować terminów regularnych przeglądów w warunkach serwisowych (minimum raz w roku). Wymiana drobnych części to niewielki wydatek, który może ustrzec przed poważnymi uszkodzeniami.

Uszkodzenia silnika – niepokojące objawy

Uszkodzenia w obrębie silnika szybko można wykryć obserwując swoje auto podczas jazdy. O nieprawidłowościach najczęściej świadczy spadek mocy, problemy z rozruchem oraz nieuzasadnione gaśnięcie silnika w czasie jazdy. O uszkodzeniach elementów silnika bardzo często świadczy także zwiększone spalanie paliwa (benzyny, oleju napędowego) oraz wyższe zużycie oleju i płynu chłodniczego. W niektórych sytuacjach z rury wydechowej wydobywa się gęsty dym.

Diagnostyka i usuwanie usterek w samochodach marek japońskich

Działamy jako niezależny serwis aut marek japońskich w Warszawie. Nasi technicy doskonale znają specyfikę budowy silników w różnych modelach Hondy, Nissana, Toyoty i Lexusa, posiadają dostęp do zaawansowanych schematów technicznych i specjalistycznej wiedzy. To pozwala nam na sprawne przeglądy i diagnostykę.

Oceniamy stan elementów, które wpływają na pracę silnika. Dokonujemy weryfikacji wałków rozrządu, pasków i łańcuchów rozrządu, tłoków, pierścieni, zaworów, misek olejowych, czujników wałów korbowych. Dokładnie sprawdzamy również rozrządy i pompy wody. W przypadku, gdy podzespoły noszą ślady zużycia, dokonujemy ich wymiany na nowe. Klienci mogą wybrać części oryginalne lub zamienniki (doradzimy optymalne rozwiązanie dopasowane do konkretnego modelu auta, jego wieku i ilości przejechanych kilometrów). Posiadamy duże doświadczenie z zakresu regeneracji głowic i wymiany turbosprężarek. W ofercie serwisowej nie zabrakło także wymiany silnika na nowy.

Przeglądy i naprawy silników w Warszawie – auta japońskie to nasza pasja.

Przeglądyokresowe sezonowe

Specjalizujemy się w przeglądach okresowych aut marek japońskich. Posiadamy wiedzę, sprzęt i doświadczenie pozwalające na sprawną ocenę stanu zużycia poszczególnych części i układów we wszystkich modelach Toyoty, Lexusa, Hondy oraz Nissana.

Skontrolujauto używane przed zakupem

Znalazłeś właśnie atrakcyjne ogłoszenie z używanym autem marki Honda, Nissan, Lexus lub Toyota, ale nie wiesz, czy deklaracje sprzedawcy mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości? Zgłoś się do serwisu marek japońskich (ul.

Mechanikapojazdowa

Specjalnością niezależnego serwisu samochodów marek japońskich w Warszawie jest mechanika pojazdowa. Oferujemy pełną diagnostykę, ocenę stanu zużycia podzespołów mechanicznych i ich wymianę lub regenerację.

Naprawyzawieszenia

Serwis samochodowy zlokalizowany przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie oferuje przeglądy i naprawy zawieszenia w samochodach japońskich. Nasz zespół bazuje na bogatym doświadczeniu oraz sprzęcie diagnostycznym, który jest efektem wieloletnich autoryzacji serwisowych.

Wymianarozrządu

Jedną z ważnych usług mechanicznych naszego serwisu aut japońskich są wymiany elementów rozrządu. Doskonale wiemy, że rozrząd stanowi swoiste serce silnika, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do doboru dobrej jakości części i precyzji wykonania.

Wymianasprzęgieł i kół dwumasowych

W ofercie posiadamy przeglądy, diagnostykę i wymianę sprzęgieł i kół dwumasowych w autach japońskich. Działamy w formie niezależnego serwisu Hondy, Nissana, Lexusa i Toyoty w Warszawie.

Naprawyi wymiany silników

Oferujemy kompleksowe przeglądy, regenerację i naprawę silników w samochodach japońskich. Naszą specjalność stanowią różne modele Nissana, Toyoty, Hondy i Lexusa.

Naprawyukładów kierowniczych

Jedną z popularniejszych usług serwisowych świadczonych przez naszą firmę są przeglądy, diagnostyka i naprawy elementów układów kierowniczych. Prowadzimy niezależny serwis aut marki Honda, Toyota, Lexus oraz Nissan.

Geometria

W niezależnym serwisie samochodów japońskich (Toyota, Lexus, Nissan, Honda) w Warszawie świadczymy nie tylko usługi z zakresu mechaniki pojazdowej i elektroniki samochodowej, ale i zajmujemy się geometrią kół. Pomoc uzyskają u nas właściciele wszystkich modeli marek japońskich.

Naprawyukładów hamulcowych

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową układów hamulcowych w samochodach marek japońskich. Serwisujemy każdy model Hondy, Toyoty, Nissana i Lexusa bazując na prawie 20-letniej tradycji w branży mechanicznej, oraz dostępie do fachowej wiedzy.

Naprawyukładów chłodzenia

Oferujemy kompleksową pomoc serwisową przy uszkodzeniach podzespołów układu chłodzenia w samochodach marek japońskich (Honda, Nissan, Toyota, Lexus). Wykonujemy przeglądy okresowe, diagnozujemy uszkodzenia, oceniamy stopień zużycia części i dokonujemy ich wymiany lub regeneracji.

Przeglądynaprawy klimatyzacji

W serwisie aut japońskich w Warszawie wykonujemy przegląd i naprawy klimatyzacji samochodowej. Zapraszamy właścicieli różnych modeli Hondy, Lexusa, Nissana i Toyoty, którzy chcą długo cieszyć się wydajną instalacją w swoim aucie.

Diagnostyka i naprawy

Naprawyi wymiany układów wydechowych

Jedną z naszych usług serwisowych są przeglądy, diagnostyka usterek i naprawy układów wydechowych w autach marek japońskich. Do punktu przy ul. Połczyńskiej 82 w Warszawie (Bemowo) zapraszamy właścicieli wszystkich modeli Toyoty, Nissana, Hondy lub Lexusa.

Wymianaprzegubów półosi

Dokonujemy przeglądów i napraw przegubów półosi we wszystkich modelach Hondy, Lexusa, Nissana oraz Toyoty. Celem niezależnego serwisu samochodów marek japońskich jest sprawna obsługa Klientów i zapewnienie kompleksowej dbałości o auta przyjeżdżającego do naszego punktu (firma mieści się przy ul.

Diagnostykakomputerowa naprawy

Nasz serwis posiada sprzęt i oprogramowanie do diagnostyki komputerowej układów elektronicznych w samochodach marek japońskich – Hondach, Toyotach, Nissanach orz Lexusach. Zapraszamy kierowców, którzy zauważyli kontrolki na desce rozdzielczej informujące o błędzie.