Serwisaut Japońskich

Serwis samochodów HONDA, TOYOTA, NISSAN, LEXUS

Prowadzimy niezależny serwis samochodów osobowych marki Honda, Toyota, Nissan, Lexus w Warszawie. Wieloletnie autoryzacje serwisowe pozwoliły nam zdobyć wiedzę, odpowiednie zaplecze techniczne (sprzęt diagnostyczny, narzędzia, specjalistyczne oprogramowanie komputerowe) oraz doświadczenie potrzebne do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się diagnostyką i mechaniką samochodową, prowadzimy serwis klimatyzacji oraz zapewniamy usługi z zakresu geometrii kół. Dokonujemy przeglądów okresowych. Nasi technicy pracują w oparciu o zalecenia producentów zawarte w książkach serwisowych oraz schematy budowy pozwalające precyzyjnie określić sposób montażu i demontażu danych części.

Sprawnie wymieniamy rozrządy, elementy zawieszenia, przeguby półosi, sprzęgła kół dwumasowych, podzespoły układu hamulcowego, kierowniczego, chłodzącego oraz inne komponenty w różnych modelach aut japońskich.

Stawiamy nie tylko na precyzję wykonania gwarantującą niezawodność jazdy i dużą trwałość, ale również na elastyczną obsługę Klienta. Nasi serwisanci przedstawiają Klientowi zakres potrzebnych napraw wraz z ich wyceną. Często pomagamy dobierać tańsze części zamienne opierając się o wiedzę o danym modelu pojazdu i typie silnika (dodatkowo pod uwagę bierzemy wiek auta i stan licznika).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i wizyty w serwisie ulokowanym w dogodnym punkcie Warszawy (przy ul. Połczyńskiej 82 – wylotówka na Poznań).

Stawiamy nie tylko na precyzję wykonania usług, ale również na elastyczną obsługę Klienta.

+48 22 666 31 87

ul. Połczyńska 82, Warszawa-Bemowo
Lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli zadbaj o regularne przeglądy i naprawy samochodu.